Paslaugų teikimo taisyklės ir sąlygos

PASLAUGŲ TEIKIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Pirkdami paslaugas www.viktorijakasalynaite.lt internetinėje svetainėje, Jūs sutinkate sudaryti nuotolinių paslaugų teikimo sutartį.

Atidžiai perskaitykite informaciją prieš patvirtindami užsakymą. Jeigu turite klausimų dėl šių pirkimo pardavimo taisyklių, rašykite į [email protected] Visų šioje svetainėje paslaugų teikėja yra Viktorija Kašalynaitė , dirbanti pagal individualios veiklos pažymos nr.967534 . Perkamos paslaugos yra suteikiamos nuotoliniu būdu – suteikiant galimybę prisijungti ir peržiūrėti įsigytas pamokas.

APIE TEIKIAMAS PASLAUGAS

Šioje svetainėje galite įsigyti žemiau įvardintų nuotolinių pamokų medžiagą:

    Vebinaras ,,Individuali veikla pagal verslo liudijimą”
    Vebinaras ,,Individuali veikla pagal pažymą”

Šių pamokų medžiaga bus prieinama kiekvienam registruotam ir apmokėjusiam vartotojui, suteikiant prisijungimo duomenis. Pamokų peržiūrų skaičius nėra ribojamas.


APMOKĖJIMAS


Atlikus mokėjimą, prisijungimo duomenys ir prieiga prie pamokos bus iš karto aktyvuoti.

Nuotolinių pamokų kainos yra išdėstytos prie kiekvienos pamokos aprašymo. Visi su kaina susiję pakeitimai iš mūsų pusės gali būto daromi tik prieš gaunant apmokėjimus. Tad jeigu esate apmokėję, jokie papildomi mokesčiai nebus pridedami.

Apmokėjimai šioje internetinėje svetainėje gali būti atliekami per Paypal.

Jeigu jums reikalinga sąskaita faktūra už suteiktas paslaugas, rašykite į [email protected] ir ji bus jums atsiųsta.

PINIGŲ GRĄŽINIMO AR PASLAUGOS ATŠAUKIMO SĄLYGOS:
Patvirtinus ir atlikus mokėjimą, paslaugos atsisakymas ir pinigų grąžinamas įmanomas išskirtinais atvejais:

    Pirkėjas nurodo aiškią priežastį dėl ko prekė netinkama;
    Pirkėjas per klaidą nusipirko kitos temos vebinarą;
    Pirkėjui nepavyksta peržiūrėti vebinarų per pirkėjo turimą įrenginį.

Pirkėjui pradėjus užsakymą ir jo nebaigus (nesumokėjus) pirkimo-pardavimo sandoris laikomas neįvykusiu.

REGISTRACIJA IR ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA

Pirkėjas, norėdamas naudoti www.viktorijakasalynaite.lt siūlomas paslaugas, privalo užsiregistruoti www.viktorijakasalynaite.lt sistemoje. Registracija įvykdoma atliekant paslaugų įsigijimo metu užpildant prašomus duomenis.

Registracijos metu, Pirkėjas susikuria individualius prisijungimo duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį) ir įsipareigoja juos saugoti paslaptyje bei neatskleisti jokiems tretiesiems asmenims.

Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų registracijos metu pateikimą.

Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama viktorijakasalynaite.lt svetainėje, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika, atitinkanti LR asmens duomenų apsaugos įstatymus.

Pateikdamas užsakymą ir užsiregistruodamas pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymų vykdymo, kontrolės ir veiklos analizės tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu arba telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių ar paslaugų užsakymui įvykdyti.

KITA INFORMACIJA

Paslaugų gavėjas įsipareigoja neplatinti, nekopijuoti ir/ar kitaip disponuoti šiame tinklapyje pateiktos medžiagos. Kilus įtarimui, kad šioje svetainėje pateikiamas turinys yra platinimas, kopijuojamas ir/ar kitaip disponuojamas be autoriaus sutikimo, Paslaugų teikėjas turi teisę nutraukti šią nuotolinę Paslaugų teikimo sutartį ir prieiga prie suteikiamos medžiagos gali būti automatiškai sustabdyta be papildomo įspėjimo.

Visa informacija yra suteikiama lietuvių kalba. Jeigu pildant užsakymo duomenis padarėte klaidą, galite informuoti mus kontaktuodami tiesiogiai el. paštu [email protected]

Kilus techniniams nesklandumas, kurie ribotų ar kitaip suvaržytų įsigytų pamokų peržiūrą, galite rašyti į [email protected]